Hakkımızda

Özil Ayakkabı, sektörün önde gelen firmalarından Erol Ayakkabı ve Seçkin Ayakkabı tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Bu şirket bir paylaşımın eseri olarak ortaya çıkmıştır. Şöyle ki Erol ayakkabı 30 yıllık tecrübesinin yanın da ayakkabı ve taban fabrikalarında ki üretimi ile bir  çok ulusal ve uluslararası markaya hizmet vermektedir. Seçkin Ayakkabı  ise İstanbul’da aynı şekilde yıllardır üretim ve pazarlama faaliyetinde bulunan bir firmadır .Bu iki firma  güçlerini birleştirerek daha çok üretim yapmak, ve daha farklı pazarlara açılmak hedefi ile aralarında bir sinerji oluşturmuşlardır.

Firma olarak 2010 yılından bu yana artan bir ivme ile sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Şu an Türkiye ile birlikte 25 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Firma olarak biliyor ve inanıyoruz ki ulusal ve uluslararası pazarlarda ayakkabı sektöründe başarılı olmak ve bilinen markalardan biri olmak hedefinde isek;

  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma;
  • Kaliteli, sağlıklı, sağlam ve modern ayakkabılar üretme;
  • En önemlisi taklit etme anlayışından uzak kendi öz modellerimizi ve çizgimizi oluşturma;
  • Özil ayakkabı  çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin beklentisinin ötesinde tatmin sağlayarak, kaliteli ve uluslararası standartlara uygun ürün ve hizmet sunar.

Firmamızın bu yolda ilerlerken en önemli güçleri konumlandırdığı markaları olmaktadır. pandew markası ile daha çok uygun fiyat ve kaliteyi birleştirmeyi amaçlamaktayız. Daha çok günlük ayakkabı koleksiyonuna yoğunlaşan pandew markası şu an hem sosyal medyada hem yurtiçi yurtdışı piyasada bilinen bir marka haline gelmiştir.

Bir diğer markamız bravelli nin yüksek kalite isteyen özel müşteriler için hazırlanan bir koleksiyonu bulunmaktadır. Ayakkabı sektörünün 10 % luk bir kısmını oluşturan ve daha çok İtalyan Markalarının önde olduğu pazarda bir Türk Markası olarak yer almak istiyoruz.

Bu suretle Özil Ayakkabı ülkesi,müşterileri,yan sanayii için, güvenilirlik devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Başarılı olmak istiyorsanız paylaşın…